Beauty

Warszawa

Oddział działa na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie organizuje konferencję, panele dyskusyjne, spotkania z gośćmi specjalnymi. To właśnie na Uniwersytecie Warszawskim w 2012 roku powstała nasza organizacja; Młodzi dla Polski.

Facebook: https://www.facebook.com/MlodziDlaPolski/

Trójmiasto

Młodzi dla Polski Trójmiasto to organizacja zrzeszająca młodych ludzi, głównie studentów. Chcemy by głos naszej społeczności był głosem ludzi, dla których troska o dobro Polski jest najwyższą wartością. Organizujemy spotkania, szkolenia, konferencje, panele dyskusyjne. Staramy się być aktywnymi, po to, aby pokazać, że ludzie młodzi też są chętni do działania i chcą dyskutować o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością i do włączenia się w jej tworzenie!!! Jeżeli chcesz do nas dołączyć, albo masz pytanie to napisz do nas: mdptrojmiasto@gmail.com     

Facebook: www.facebook.com/mdptrojmiasto

Rzeszów

Wolność i Patriotyzm. Te dwie podstawowe wartości skłaniają nas do łączenia się w murach Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jeśli i dla Ciebie są ważne, dołącz do nas.

Facebook: https://www.facebook.com/mdprzeszow/

Słupsk

Oddział Młodych dla Polski w Słupsku powstał w 2019 roku i jest najmłodszym oddziałem stowarzyszenia w Polsce. Swoją działalność prowadzi na Akademii w Słupsku.

Facebook: https://www.facebook.com/M%C5%82odzi-dla-Polski-S%C5%82upsk-312608976113032/

Created by TK Project 2020